• طرح جدید ملکه انگلستان برای حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی

  وبینوکس - بر اساس اطلاعات ارائه‌شده در فهرست شغلی منتشرشده در روز جمعه، خاندان سلطنتی انگلستان این روزها به دنبال مسئول ارتباط دیجیتالی ویژه‌ای است که روش‌های جدیدی را برای حفظ حضور ملکه درپیش چشمان عموم و درصحنه جهانی پیدا کند.

  افرادی که فکر می‌کنند توییت‌ها و پست‌های اینستاگرامی‌شان استانداردهای کاخ باکینگهام را دارد ممکن است بخواهند برای شغل جدیدی که با خانواده سلطنتی در ارتباط است، درخواست بدهند.
   
  به گزارش وبینوکس به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی cnet، بر اساس اطلاعات ارائه‌شده در فهرست شغلی منتشرشده در روز جمعه، خاندان سلطنتی انگلستان این روزها به دنبال مسئول ارتباط دیجیتالی ویژه‌ای است که روش‌های جدیدی را برای حفظ حضور ملکه درپیش چشمان عموم و درصحنه جهانی پیدا کند. در این فهرست آمده است که :« اگر یک ملاقات، مراسم اهدای جایزه یا نامزدی سلطنتی را پوشش می‌دهید باید مطمئن شوید که کانال‌های دیجیتالی ما به‌طور مداوم علاقه افراد را جذب خواهند کرد و به بازه‌ای از مخاطبان خواهند رسید.»

   

   طرح جدید ملکه انگلستان برای حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی

   
  کاندیدای این شغل به‌منظور شایستگی برای دریافت آن باید تجربه زیادی درزمینهٔ ساخت و نشر محتوای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی، مهارت‌های کافی برای عکس‌برداری و تجربه تولید محتوای زنده شبکه‌های اجتماعی را داشته باشند. شخص استخدام‌شده حقوقی معادل 38000 دلار دریافت خواهد کرد و از بسته‌های مزایای جامع از قبیل طرح بازنشستگی سخاوتمندانه، 33 روز تعطیلات سالانه ازجمله تعطیلات بانکی، ناهار آزاد و دسترسی به آموزش و توسعه برای بهبود مهارت‌های رسانه‌های اجتماعی بهره‌مند خواهد شد.
   
  بااین‌حال این اولین باری نیست که خانواده سلطنتی انگلستان به شبکه اجتماعی توجه می‌کنند و پیش‌ازاین نیز در ماه مارس این خانواده راهنمایی را برای کانال‌های ویژه  خود تنظیم کردند. این راهنما، دنبال کننده‌ها را از گذاشتن کامنت های تهدیدآمیز، نفرت‌انگیز و اسپم بازمی‌دارد. البته ملکه الیزابت نیز در شبکه‌های اجتماعی جدا نیست به‌تازگی در اینستاگرام پست گذاشته و در بخش لایو فیس بوک نیز حاضر شده است.

  نظرات ارسال شده ارسال نظر جدید برای ارسال نظر، وارد شوید
  نویسنده پیام
  متن پیام

دوستان وبینوکس

نتیجه اعتماد شما، همواره با شما
 • نمونه محصول انتشارات هنر آبی
 • نمونه محصول انتشارات ایران فردا
 • نمونه محصول وینسام
 • نمونه محصول سازمان میراث فرهنگی
 • نمونه محصول بهساخت
 • نمونه محصول نگین سبز خاور میانه
 • خبرنامه وبینوکس، اخبار، مقالات، محصولات جدید